ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

رونمایی مقدماتی سایت «دادخواست»

خرسندیم به اطلاع عموم برسانیم که نسخه مقدماتی سایت دادخواست‌، در زیر مجموعه "تریبون زمانه"، آغاز به کار کرده است.

خرسندیم به اطلاع عموم برسانیم که نسخه مقدماتی سایت دادخواست‌، در زیر مجموعه "تریبون زمانه"، آغاز به کار کرده است. نشانی آن:

در سایت دادخواست، در  بخش "درباره ما" این توضیح درباره این پلاتفرم جدید آمده است:

ایده سایت دادخواست در “تریبون زمانه” شکل گرفته است. تریبون زمانه یک مجمع رسانه‌ای شهروندی است که “زمانه” به آن سامان داده است.

فراوانی فراخوان‌ها، نامه‌های جمعی و مطالبی با محتوای دادخواهی که در “تریبون زمانه” منتشر می‌شوند، انگیزه ایجاد سرویسی ویژه را ایجاد کرد که نوشتن اطلاعیه‌ها و دادخواست‌های جمعی را آسانتر کند و به نتیجه‌مندی آنها یاری رساند. در این مورد ما هم به تجربه‌های عریضه‌نویسی در میان ایرانیان توجه داشته‌ایم و هم به سایت‌هایی چون change.org .

سایت دادخواست همچون خود “تریبون زمانه” یک سایت شهروندی است. هدف ما این است که پس از یک دوره برای استوار گشتن و رفع کمبودها و اشکال‌ها، سایت دادخواست زیر نظر یک شورای سرپرستی قرار گیرد و به صورت مستقل راه خود را ادامه دهد.

امکانات سایت

شما می‌توانید متنی را که به عنوان دادخواست تهیه کرده‌اید، در این سایت بگذارید و لینک آن را برای آشنایتان بفرستید یا در مورد آن در شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی کنید. افراد برای امضا به سایت دادخواست رجوع می‌کنند.

در سایت دادخواست همچنین می‌توانید موضوعی برای بحث پیشنهاد کنید، تا نظر دیگران را بشنوید و در نهایت با تلاش جمعی متنی آماده کنید که بتوان آن را به عنوان دادخواست عرضه کرد و از همگان خواست آن را امضا کنند.

حفظ اطلاعات شخصی و نحوه ثبت نام

زمانه به پیروی از مقررات پایه‌ای لازم الاجرا در اتحادیه اروپا (GDPR) توجه اکید به حفظ حریم و اطلاعات شخصی کاربران دارد. اطلاعاتی که کاربران در اختیار ما می‌گذارند در اختیار هیچ فرد یا نهاد دیگری قرار نمی‌گیرد. پس از طی مرحله بهینه‌سازی، در نسخه نهایی، کاربران خود تصمیم می‌گیرند که آیا امضایشان در زیر یک دادخواست دیده شود یا نه.

جزئیات ثبت نام و نحوه استفاده از سایت در بخش "راهنما"ی آن آمده است. لطفا به ویژه به توضیحاتی که درباره نحوه ثبت نام آمده است توجه کنید.

لطفا نظر بدهید!

خواهش می‌کنیم سایت را بررسی کنید و پیشنهادها و انتقادهای خود را از راه ایمیل دادخواست (ر.ک. بخش درباره ما) با ما در میان بگذارید.

تریبون زمانه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • tamkat

    تشکر