ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

نظرتان در مورد سپردن واکسیناسیون کرونا به بخش خصوصی چیست؟ دلایل‌ شما چیست؟ در نظرسنجی زمانه شرکت کنید.

نظرسنجی

نظرسنجی زمانه: آیا با سپردن واکسیناسیون به بخش خصوصی موافقید؟

نظرتان در مورد سپردن واکسیناسیون کرونا به بخش خصوصی چیست؟ دلایل‌ شما چیست؟

موضوع نظرسنجی جدید زمانه واکسیانسیون همگانی و رایگان و مسائل مربوط به آن است.

۱۴ ماه از همه‌گیری کرونا در ایران می‌گذرد و انتقادات زیادی به سیاست‌های دولت ایران در مواجهه با بحران کرونا وارد شده است.

در آستانه روز کارگر، پانزده تشکل مستقل کارگری در بیانه‌ای مشترک ضمن اشاره به « ناکارآمدی حاکمیت» در مهار بحران همه‌گیری، از واگذاری تهیه و توزیع واکس کرونا به بخش خصوصی ابراز نگرانی کردند.

این نگرانی از خصوصی و پولی شدن واکسیناسیون کرونا به ویژه پس از آن شدت گرفت که حسن روحانی رئیس جمهور ایران اعلام کرد که «بخش خصوصی با ارز نیمایی می‌تواند واکسن را وارد کند، بیاورد و در بیمارستان‌های خصوصی، دولتی و هر جا که وزارت بهداشت و درمان مناسب می‌داند تزریقات انجام بگیرد.» بعدتر البته روحانی تصریح کرد که «واکسن کرونا برای کل ملت رایگان خواهد بود.»

وعده روحانی مبنی بر واکسیناسیون رایگان درحالی است که به نقل از مقامات رسمی جمهوری اسلامی تاکنون دستکم به سه شرکت خصوصی مجوز واردات واکسن کرونا داده شده است.

نظر شما در مورد سپردن واکسیناسیون به بخش خصوصی چیست؟

◄ برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

تا عصر عصر سه‌شنبه ۷ مه / ۱۷ اردیبهشت فرصت دارید در این نظرسنجی شرکت کنید.

پنل نظرسنجی "زمانه" می‌خواهد با رجوع مستقیم به شما دیدگا‌ه‌های مختلف‌تان را در مورد مسئله‌های مهم سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بازتاب دهد.

پرسش‌ها و پیشنهادهای خود را از طریق  panel@radiozamaneh.com  با ما در میان بگذارید.

◄ برای عضویت در پنل ظرسنجی زمانه اینجا کلیک کنید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • هم آره هم نه

    یک تنفروش بیست ساله در ایران هیچ جا اعلام نمیکند که روسپیگری میکند. بر خلاف کشوری مانند هلند که تنفروشی قانونی است. ولی خود او میداند که میتواند یک ناقل بی علامت باشد که صدها نفر را بیمار کند. او از لحاظ نوبت دریافت واکسن آخرین فرد است ولی از لحاظ اولویت واقعی باید در اسرع وقت واکسن بزند

  • اسیه احمدی

    نخیر موافق نیستم، در هر کشوری، حتی فقیر ترین کشورها، دولت این مسئولیت را به صورت رایگان، برعهده گرفته