ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

عملیات نجات کارگران محبوس در معدن طزره دامغان

در پنجمین روز حادثه معدن زغال سنگ طزره دامغان تلاش تیم‌های جست‌وجو برای یافتن کارگران و آواربرداری برای نجات جان آن‌ها ادامه دارد. عکس: علی‌اکبر بندری

در پی فرو ریختن سقف کارگاه معدن زغال سنگ طزره دامغان در روز شنبه ۱۱ اردیبهشت، دو کارگر دچار حادثه شده و تا به امروز زیر آوار مانده‌اند.

کارگران محبوس شده به نام‌های میلاد روشنائی و سید اصغر افضلی از کارگران پیمانکاری هستند که در این معدن مشغول به کار بوده‌اند. این حادثه در تونل شماره ۴۲ معدن بزرگ طزره از معادن چهارگانه شرکت زغال سنگ البرز شرقی در کارگاه استخراج k ۱۳ پیشرو، هنگام استخراج رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پنج تیم در محل حضور دارند و هر چهار ساعت یک بار تیم‌های امداد شیفت عوض می‌کنند و فعالیت آن‌ها در شبانه‌روز ادامه دارد.

به گفته کارگران، اکسیژن‌رسانی به حادثه‌دیدگان به وسیله شلنگ‌های مخصوص در داخل معدنِ ریزش کرده در حال انجام است و نگرانی از بابت کمبود اکسیژن وجود ندارد.

در سال‌های دهه ۹۰ بیش از سه هزار حادثه در معادن کشور رخ داده است. در این حوادث حدود ۱۳هزار کارگر مجروح و بیش از ۴۳۰ معدنچی جان خود را از دست دادند.

پایین و بالا بگیرید و بکشید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.