ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کشته و زخمی شدن سه نوجوان سوخت‌بر در روستای مرزی هانی‌گرمله بر اثر آتش‌سوزی

آتش‌سوزی در یک انبار نگهداری بنزین رخ داده است.

به گزارش کولبر نیوز، بامداد چهارشنبه ۲۵ خردادماه بر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک انبار سوخت در روستای مرزی هانی‌گرمله از توابع شهرستان نوسود واقع در استان کرمانشاه، دو نوجوان سوخت‌بر کشته و یک نوجوان نفر دیگر به شدت مجروح شده است.

بر اساس این گزارش، آتش‌سوزی در یک انبار نگهداری بنزین رخ داده است و بر اثر آن یک دستگاه خودرو نیز آتش گرفته است.

سه نوجوان نیز دچار سوختگی شدند. دو نفر از آن‌ها جان باختند:میلاد کریمی، ۱۸ ساله فرزند عثمان، در دم جان‌باخت و پویا محمدعزیزیان، ۱۶ ساله، فرزند موسی در حین انتقال به بیمارستان شهرستان پاوه جان خود را از دست داد.

یک نوجوان دیگر نیز به نام سوران علی‌محمدی که ۱۶ سال دارد در این حادثه دچار سوختگی شدید شده است و جهت مداوا به مراکز درمانی شهر پاوه منتقل شده است.

پیکر این دو نوجوان هم اکنون در سردخانه بیمارستان قدس شهرستان پاوه در حال طی کردن مراحل قانونی است و بنا به گزارش کولبر نیوز قرار است به گورستان روستای هانی‌گرمله جهت تشیع و خاک‌سپاری منتقل شوند.

روستای هانی‌گرمله در نقطه صفر مرزی واقع شده و با ۳۵۰ خانوار بیش از هزار و ۳۰۰ نفر جعیت دارد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.